11.9. Pád dvojičiek – svetový deň konšpiračných teoretikov.

Autor: Jan Novak | 9.9.2016 o 13:55 | Karma článku: 1,94 | Prečítané:  784x

Blíži sa výročie pádu dvojičiek . V novinách budú články pripomínajúce udalosti tohto osudného dňa. 

Jedna vec na ktorú sa teším je diskusia pod článkami (ak ju nezakážu). Bude to doslova hurikán a ja sa na jeho sledovanie veľmi teším. Pripravím si pukance a budem si užívať zábavu. Všetci konšpirační teoretici, trolovia, narcistické osobnosti a aj obyčajní diskutéri  sa zídu na jednom mieste a budú sa hádať.

Aby som aj ja prihodil polienko do ohňa tak napíšem svoj názor. :)

Nie je dôležité, či dvojičky padli „prirodzene“ alebo, či sa budova WTC 7  spontánne zrútila do seba (pozri video dole),  ako sa to tvrdí. Samozrejme tieto udalosti sú tak špeciálne a výnimočné, že by si zaslúžili riadne vyšetrovanie a nie tu paródiu čo prebehla. Mimochodom zomrelo 3000 ľudí...

Dôležitejšie je, aby sa dôkladne preskúmala činnosť tajnej služby. Skôr jej podozrivá nečinnosť v deň útoku. Ďalšie aspekty ako: či tajná služba nemala v teréne agenta čo lovil teroristov a jeho návnada bola akcia s použitím lietadla. Či im neposkytol nejakú podporu v podobe leteckého výcviku, plánov atď.

Jedna vec  je, že teroristi zaútočili a druhá, že ich vláda možno nechala zaútočiť a možno ich aj podporila, lebo sa jej to hodilo.

Myšlienka na záver:

Konšpirátori považujú každú udalosť za konšpiráciu. Ak nastane jedna udalosť, ktorá je skutočne konšpirácia potom automaticky predpokladajú, že aj zvyšných 99 udalostí je konšpirácia. To je jedna z ich veľkého množstva chýb, z ktorých vychádzajú. Napríklad: Snowden potvrdil konšpiráciu, tak teória, že dvojičky zbúrala teslova energetická zbraň MUSÍ byť pravdivá. Táto teória ma veľmi pobavila včera som ju videl prvýkrát. :)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Podozrivé inzeráty lákajú na zdravotné pomôcky. Sú to šmejdy

Načúvací prístroj alebo strojček, ktorý narovnáva krivý palec na nohe, by si ľudia mali vyberať u lekára, nie v inzerátoch.

KOMENTÁRE

Komédia na súdoch. Prečo nie sú prípady Majského a Čuňu uzavreté

Treba sa pýtať, kde sme urobili chybu.


Už ste čítali?